צריך עיון

אירוע סקול בחו”ל - מדברים על לימודים מעבר לים

May 24, 2020

ההתלבטות לגבי לימודים בחו"ל היא קשה. אין ספק שזו יכולה להיות חוויה משמעותית, אבל מה באמת ההשפעה של לימודים כאלה  על הקריירה, מה העלות שלהם, איפה כדאי ללמוד ומה? אספנו עבורכם מספר בוגרות (ובוגר) שלמדו בכל העולם מגוון תארים שונים - והם ישמחו לענות על השאלות האלה

עו"ד אמיר לוזון
 בוגר תואר שני בעסקים משפט וכלכלה במסגרת התכנית של האיחוד האירופי EMLE. יועץ בתחום הליטיגציה המסחרית בתדמור-לוי ושות'. יזם סדרתי שייסד, בין היתר, את מועדון הבוגרים, וייסד וכיום מכהן כמנכ"ל איגוד הזוכים.
 
עו"ד מיכל קליין 
מיכל היא עו"ד במחלקה למשפט בין-לאומי בייעוץ וחקיקה (היועמ"ש) ובנוסף מלמדת קורס במשפט פלילי בפקולטה. מיכל היא רבת תארים באופן הכי מילולי שיש - מלבד תואר שני במשפט פלילי (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית בירושלים, היא מחזיקה גם תואר שני במשפט ציבורי (בהצטיינות) כמלגאית של תכנית לאונרד סיינר ב-UCL. עו"ד מיכל קליין השתתפה באירוע, אך מטעמי אבטחה לא יכלנו לפרסם את ההקלטה שלה. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים ליצור איתה קשר ולהתייעץ, אתם מוזמנים לפנות אל מועדון הבוגרים דרך דף הפייסבוק שלו ונדאג לקשר בינכם. 
 
עו"ד ניצן חקלאי
ניצן מובילה היום את תחום האסטרטגיה ואסטרטגיית השוק בסטארטאפ הממוקם בבוסטון ומבצע הערכות שווי וניבוי לאדמות חקלאיות באמצעות טכנולוגיות בינה מלאכותית מתקדמות. בעבר, ניצן ניהלה את תחום החדשנות בחברת אדמה ועסקה בפיתוח שיתופי פעולה עם סטרטאפים ישראלים בתחום החקלאות.  ניצן למדה תואר שני במנהל עסקים בארה"ב באוניברסיטת MIT.

בהנחיית ד"ר עירא לכמן 
עו"ד בכירה במשרד תדמור-לוי, יושבת ראש הועד המנהל של מועדון בוגרי הפקולטה (הכי חשוב), וכמובן לא יכלנו לוותר על מנחה שלמדה תואר שני ודוקטורט במשפטים באוניברסיטת UCL.

Podbean App

Play this podcast on Podbean App